Biżuteria ślubna

biżuteria

Biżuteria ślubna to szczególny rodzaj biżuterii.

Wszak każda panna młoda zamierza przeżyć ten dzień wyjątkowo i czuć się jak księżniczka.Biżuteria ślubna charakteryzuje się tym, że jest bardziej strojna od tej zakładanej na co dzień.

Wśród biżuteryjnych wyrobów przeznaczonych na tą wyjątkową okazję znaleźć można również nietypowe elementy jak spinki czy wsuwki do włosówNiejednokrotnie są one zdobione kwiatami sztucznymi lub nawet naturalnymi. Kolczyki, bransoletki czy naszyjniki przeznaczone na tą okazję wyglądać muszą okazale i wyjątkowo.

Znaleźć możemy wielu artystów, wykonujących biżuterię autorską, tworzących takie produkty specjalnie na zamówienie, według wytycznych i preferencji klientki. Nie jest to rozwiązanie tanie, jednak dzień jest wyjątkowy i warto zapłacić za nietradycyjne rozwiązania trochę drożej. Zresztą biżuteria wykonywana w pojedynczym egzemplarzu, specjalnie według naszych wytycznych, wcale nie musi być droższa od tej, którą znajdziemy w znanych sieciach jubilerskich. Ma za to jedną zdecydowaną przewagę – jest unikatowa.